تعداد بازدید : 365 نفر   تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1392   نسخه چاپی   ارسال به دوستان   بازنشر
انجمن هنرهای نمایشی بندر دیّر به همراه انجمن بندرگناوه به عنوان برترین انجمن های هنرهای نمایشی استان بوشهر انتخاب و از مدیران این دو انجمن در مراسم اردیبهشت تئاتر که در مرکز استان برگزار می گردید تجلیل بعمل آمد/ اجرای نمایش های عمومی ، فرهنگ سازی در حوزه هنر نمایش و حضور خیره کننده در جشنواره های استانی و ملی از جمله دلایل این انتخاب برشمرده می شود./گفتنی است انجمن نمایش کشور در سالهای گذشته نیز توانسته بود به عنوان انجمن نمایش برتر کشور معرفی گردد.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی بوشهر گفت : از ۳۰نفر از فعالان عرصه نمایش استان در سال ۱۳۹۱ تقدیر شد

در مراسمی که روز گذشته و با حضور هنرمندان  تئاتر سراسر استان و مسئولین فرهنگی و پیشکسوتان تئاتر استان بوشهر در مجتمع فرهنگی و هنری بوشهر برگزار گردید از برگزیدگان تئاتر استان در سال ۹۱ تقدیر شد .

محمد مظفری رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر با اعلام اینکه در سال ۹۱ به لحاظ اجرای عمومی در بوشهر یک رکورد زده شد . افزود این درحالی بود که به لحاظ مالی انجمن هنرهای نمایشی استان  بدترین سال خود را پشت سر گذاشت . وی گفت به لحاظ حضور هنرمندان در جشنواره های ملی هم یک جهش خوبی در سال ۱۳۹۱  داشتیم .

انجمن های برگزیده :

انجمن نمایش دیر به مدیریت عبدالزهرا محمودی ،انجمن نمایش گناوه به مدیریت علی ابراهیمی

گروه های  نمایشی برتر:

حیدر مظفری کارگردان نمایش تعزیه اشباح بر دریای پارس به خاطر حضور در جشنواره بین المللی تئاتر فجر

مهدی ضیغمی کارگردان نمایش خیابانی خلبان آر کیو ۱۰۰ پیدا شد به خاطر حضور در جشنواره بین المللی تئاتر فجر

محمد مظفری کارگردان نمایش یوسف به خاطر حضور و کسب ۵جایزه از دهمین جشنواره ی تئاتر سراسری بسیج و جشنواره ملی تجلی بصیرت

جواد صداقت کارگردان نمایش خون و خیانت به خاطر شرکت در جشنواره ی منطقه ای یاسوج

حسن رضایی کارگردان نمایش سور و سوگ به خاطر شرکت در جشنواره ی منطقه ای یاسوج

رامتین مرادی بالف کارگردان نمایش عزا در فضا به خاطر حضور سراسری تئاتر حقیقت

پژوهشگران برتر: پژوهشگر برگزیده : خانم اشرف سلطانی نیا – علیرضا میرشکاری -جهانشیر یاراحمدی به خاطر

فعالان و افتخار آفرینان تئاتر شهرستان ها

دیلم : عباس امید و روح الله خدامی -دشتی : طوبی شیرکانی و عبدالرضا نصیری -کنگان : علیرضا بهرامی و محمد بازدار

جم : لیلا تهمتن زاد-دیر : مژده جهانگیری و محمدرضا خیراندیش -دشتستان : مجتبی حیدری و قاسم تنگسیرنژاد

تنگستان : سعید گلچمن و حسام جمالی-گناوه : حسین زارعی و حمید ارجمند-بوشهر : زهرا بلور زاده و رضا زیتونی و امید سعیدی -خارگ : حسین اسدی

آخرین اخبار استان