تعداد بازدید : 0 نفر   تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1396   نسخه چاپی   ارسال به دوستان   بازنشر

فرماندار دیر از تأیید صلاحیت 222 نفر از کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان دیر خبرداد./در بخش مرکزی دیر ۳۹ نفر داوطلب بودند که صلاحیت یک نفر رد شد، در بخش بردخون نیز از ۴۹ داوطلب، ۴۸ نفر تائید صلاحیت شدند و در بخش آبدان نیز ۴۰ نفر داوطلب شدند که دو نفر انصراف دادند و ۳۸ نفر نیز تائید صلاحیت شدند.

حمزه اعتماد صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در شهرستان دیر 238 نفر در انتخابات شورای شهر و روستا ثبت نام کرده اند که تعدادی در هیأت های اجرایی و تعدادی در هیأت های نظارت رد صلاحیت شده اند و بعضی از افراد انصراف دادند.

فرماندار دیر تصریح کرد: در بخش مرکزی دیر ۳۹ نفر داوطلب بودند که صلاحیت یک نفر رد شد، در بخش بردخون نیز از ۴۹ داوطلب، ۴۸ نفر تائید صلاحیت شدند و در بخش آبدان نیز ۴۰ نفر داوطلب شدند که دو نفر انصراف دادند و ۳۸ نفر نیز تائید صلاحیت شدند.

فرماندار دیر با تاکید بر اینکه نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا می توانند از ۲۱ اردیبهشت ما تبلیغات خود را طبق قانون انتخابات آغاز کنند، تصریح کرد: تبلیغات پیش از موعد تخلف محسوب می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کسانی که صلاحیت آن ها تایید نشده می توانند از زمان اعلام رد صلاحیت آن ها توسط هیئت نظارت به مدت ۴ روز اعتراض خود را به این هیئت اعلام کرده و سپس به آنان پاسخ داده شود.

آخرین اخبار استان