صفحه اصلي > اخبار دیّر نیوز > دیدار شورای معاونین آموزش و پرورش با فرمانده سپاه دیر

دیدار شورای معاونین آموزش و پرورش با فرمانده سپاه دیر


8 آذر 1393. نويسنده: .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان دیر -به مناسبت هفته بسیج، مدیر آموزش و پرورش شهرستان به همراه شورای معاونین آموزش و پرورش دیر با فرماندهی سپاه ناحیه دیر دیدار کردند.

در این دیدار صمیمی عبدالله زاده مدیر آموزش وپرورش شهرستان دیر ضمن تبریک هفته بسیج با اشاره به توانایی و ظرفیت بالای بسیج و سپاه ، برهمکاری میان آموزش و پرورش و سپاه پاسداران تاکید کرد.

وی هدف از دیدار خود را تجدید پیمان با آرمان های بسیج عنوان کرد .

احمد عبدالله زاده با اشاره به جایگاه بسیج فرهنگیان گفت:بسیج فرهنگیان در زمان انقلاب نقش پررنگی در جامعه و حضور مردم در صحنه های مختلف داشتند وامروز وظیفه دارند با تربیت نیروهای انقلابی دربرابرجنگ نرم دشمنان مقابله کنند.

فرمانده سپاه ناحیه دیر نیز با تقدیر از تعامل خوب و سازنده آموزش و پرورش شهرستان دیر و تقدیر از اعزام دانش آموزان دختر به راهیان نوراظهار داشت: اعزام کاروان های راهیان نور به عنوان یکی از اولویت های آموزش و پرورش، نشان دهنده این امر است که نظام تعلیم و تربیت توجه ویژه ای به مباحث فرهنگی دارد. سرهنگ میرزا احمدی ،بسیج را مظهر اقتدار انقلاب و اسلام دانست و افزود: عنوان شجره طیبه ای که امام راحل(ره) به بسیج دادند، هم اکنون در کشور به بار نشسته و از ثمره آن کشورهای منطقه نیز بهره می گیرند.

در این جلسه سرگرد میرزایی جانشین فرماندهی سپاه دیّر و مصطفی فخرایی در مورد هفته بسج سخنانی ایراد نمودند.

گفتنی است در پایان این دیدار هدیه ای از طرف مدیر آموزش و پرورش تقدیم فرمانده سپاه سید الشهدا (ع) شهرستان دیر شد.

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/


بازگشت