صفحه اصلي > اخبار دیّر نیوز > امام جمعه دیّر:قرار دادهای کوتاه مدت و سفید امضا ظلم به کارگر است

امام جمعه دیّر:قرار دادهای کوتاه مدت و سفید امضا ظلم به کارگر است


10 اردیبهشت 1394. نويسنده: .

امام جمعه دیّر در همایش تجلیل از کارگران و کارفرمایان نمونه با اشاره به نقش کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی افزود: اعتصابات کارگران با الهام از بیانات امام در کارخانجات، مزارع و جاهای دیگر و حضور در راهپیمایی ها کمر رژیم پهلوی را شکست.

وی گفت: کارگران در دفاع مقدس با پشتیبانی از رزمندگان و اختصاص بخشی از محصول خود به رزمندگان و همچنین حضور مستقیم در جبهه ها و جانفشانی های بسیار دین خود را به اسلام ادا کردند.

/

حجت الاسلام حسینی با تأکید بر ارج نهادن به کارگران بیان داشت: اگر می خواهیم کشوری پیشرفته و رو به توسعه داشته باشیم در گرو کار و تلاش است و جامعه ای که در آن کار وکارآفرین نباشد به پیشرفت نخواهد رسید.

سید علی حسینی با تصریح به تأکید اسلام بر احترام به کارگر اظهار داشت:یکی از مشکلات کارگران ما در شرکت ها، قرارداد های یک ماهه، دوماهه و سفید امضاست که این ظلم است و مسئولین باید بیشتر پیگیری کنند.

این مقام مسئول عنوان: قانون کار جمهوری اسلامی ایران پیشرفته ترین قانون کار است ولی متأسفانه اجرایی نمی شود.

وی در راستای منویات مقام معظم رهبری حمایت از تولیدات داخلی را ضروری دانست و اضافه نمود: امید است با همدلی و همزبانی بین دولت و ملت و کارگران و کار فرمایان بر کیفیت کالا های خود بیفزاییم که این مهم باعث واکسینه شدن کشور در برابر وارادات می شود.

حسینی در پایان خطاب به کارگران گفت: شما در سنگر کارتان مانند رزمنده ای در جبهه هستید.

/


بازگشت