صفحه اصلي > اخبار دیّر نیوز > شاهین، قهرمان جام حذفی فوتبال دیّر

شاهین، قهرمان جام حذفی فوتبال دیّر


1 دی 1394. نويسنده: .

به گزارشمطاف24،فینال مسابقات جام حذفی شهرستان دیّر بعد از ظهر امروز در ورزشگاه شهید شیرودی بین دو تیم شاهین دیّر و سهند بردخون برگزار شد.
نیمه اول این دیدار اگر چه تیم سهند بهتر ظاهر شد اما راه به جایی نبرد تا دو تیم 45 دقیقه نخست را با تساوی به رختکن بروند .
با آغاز نیمه دوم این تیم شاهین دیّر بود که توپ و میدان را در اختیار گرفت و در اواسط این نیمه ابراهیم مومنی بازیکن شماره 23 شاهین موفق به گلزنی شد واین نتیجه تا پایان بازی تغییری نکرد تا تیم شاهین دیّر جام حذفی فوتبال شهرستان دیّر را تصاحب کرده و به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها برسد.
سرمربی تیم شاهین دیّر در مصاحبه بامطاف24،گفت:بازی های این فصل جام حذفی شهرستان دیّر از کیفیت بالایی برخوردار بود و تیم ها با آمادگی کامل و بعضا تقویت شده پا به مسابقات گذاشتند.
مهرزاد دارایی افزود:از اینکه به عنوان نماینده شهرستان در جام حذفی استان شرکت خواهیم کرد خوشحالیم و امیدواریم با کمک مسئولین و تقویت تیم بتوانیم نماینده شایسته ای برای مردم دیّر باشیم.
وی گفت: از تلاش های هیئت فوتبال و کمیته داوران که تمام توان خود را جهت برگزاری مسابقات بکار بستند تقدیر و تشکر می کنم.
گفتنی است جام حذفی شهرستان دیّر با حضور 5 تیم برگزار شد که تیم شاهین دیّر با عبور از سد تیم های وحدت و ساحل بردستان به فینال راه پیدا کرد و در فینال موفق به شکست 1 بر صفر تیم سهند بردخون شد و به مقام قهرمانی رسید تا به عنوان نماینده شهرستان دیّر در جام حذفی استان شرکت کند.
حواشی بازی:
*دقایقی قبل از گلزنی تیم شاهین، علی پولادی بازیکن شماره 7 این تیم بشدت مصدوم شد و از زمین بازی بیرون رفت.
* دروازه بان تیم شاهین دو نوبت دچار گرفتگی عضله شد و بازی متوقف گردید که بازیکنان حریف به شدت معترض بوده و اعتقاد داشتند که دروازه بان حریف وقت کشی می کند.


بازگشت