شاید کمتر کسی فکر می کرد که در ابتدایی ترین روزهای مجلس دهم یک عکس باعث ایجاد حرف و حدیث های متعددی در جامعه شود/داستان از آنجا شروع می شود که سکینه الماسی، نماینده مردم دیّر،کنگان،جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گزارش شعبه یازده بررسی اعتبارنامه های نمایندگان را با شعر ( به نام خدای ...
دیروز, 11:24

بزودی روسای جدید گمرکات بنادردیّر و کنگان معارفه خواهند شد/ ساماندهی وضعیت ته لنجی و تسهیل شرایط رفت و آمد ملوانان شناورهای تجاری در کنار توسعه فعالیت های گمرکی با اولویت صادرات از مهمترین برنامه های روسای جدید برشمرده می شود.

دیروز, 11:09

شاید کمتر کسی فکر می کرد که در ابتدایی ترین روزهای مجلس دهم یک عکس باعث ایجاد حرف و حدیث های متعددی در جامعه شود/داستان از آنجا شروع می شود که سکینه الماسی، نماینده مردم دیّر،کنگان،جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گزارش شعبه یازده بررسی اعتبارنامه های نمایندگان را با شعر ( به نام خدای رنگین کمان) آغاز می کند اتفاقی که بعداً با انتشار عکسی در فضای مجاز باعث شد تا رئیس مجلس نسبت به قرائت این بیت شعر مشغول خندیدن شود.

8 خرداد 1395

اجرای تئاتر ((سه روایت از مردن)) به کارگردانی فضل الله عمرانی در نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشجویی ایران با استقبال مخاطبان و تماشاگران همراه بود/این تئاتر در دو سانس در تئاتر شهر تهران به روی صحنه رفت.

7 خرداد 1395

در حالی که انتصاب معاون سیاسی فرماندار دیّر به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان گناوه وارد سومین ماه خود می شود از استانداری بوشهر خبر می رسد انتصاب معاون جدید هنوز در هاله ای از ابهام است/از سوی دیگر جابجایی بخشداران بردخون به آبدان و آبدان به بخش مرکزی دیّر و انتصاب یک چهره جوان فرهنگی به عنوان بخشدار بردخون بزودی در این شهرستان صورت خواهد گرفت.

4 خرداد 1395

حجت الاسلام و المسلمين شيخ موسي احمدي در آخرين روزكاري مجلس نهم با گرفتن عكس هاي يادگاري دوران كاري خود را در چهارسال گذشته به عنوان وكيل مردم جنوب استان بوشهر به پايان رسانيد./احمدي در گفتگو با ديرنيوز از ادامه ي فعاليت خود در قوه قضاييه خبر داد.

4 خرداد 1395

فرماندار شهرستان دير از آغاز عمليات تخليه كالاهاي ملوني در بزرگترين بندرصيادي كشور خبرداد./حمزه اعتماد در اين خصوص گفت: با پیگیری مکرر استاندار بوشهر برای ساماندهی ته لنجی و تامین حقوق ملوانان تخلیه این کالاها مطابق ابلاغیه جدید گمرکی در این بندر آغاز شده است.

4 خرداد 1395

در نخستين روز كاري پنجمين دور مجلس خبرگان رهبري ، آيت الله حسيني بوشهري ، نماينده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان به عنوان عضو هيئت رئيسه و كارپرداز فرهنگي اين مجلس انتخاب شد/در جلسه امروز آيت الله احمد جنتي به عنوان رئيس اين مجلس انتخاب شد

29 اردیبهشت 1395

در حالي رسانه ها و نزديكان مقامات استان با افتخار عكس هاي نشست مسئولين استاني با وزير بهداشت در فضاي مجازي منتشر كرده اند كه در حاشيه ي ارسال اين تصاوير خبر از پيگيري هاي ويژه استاندار و رئيس علوم پزشكي استان از برخي بيمارستان ها از جمله بوشهر و برازجان مي دهد در حالي كه هنوز تمام يك استان دو سال است در راه اندازي يك بيمارستان كوچك كه بالا 80 درصد پيشرفت فيزيكي دارد مانده است !!

26 اردیبهشت 1395

پس از سالها انتظار بالاخره مشكل تامين اعتبار اسكله خورخان بردخون يكي از قديمي ترين خواسته هاي مردم بردخون مرتفع شد/ نماینده مردم دیّر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس گفت: اعتبار اجرای خورخان از محل طرح‌های ملی، ملی نفت و شیلات ایران تأمین شد که بر اساس دستور فوق‌العاده مبلغ 40 میلیارد ریال به‌حساب شیلات واریز شد تا کارهای مقدماتی انجام شود.

25 اردیبهشت 1395

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان بوشهر به همراه فرماندار و رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان دير به همراه جمعي از هنرمندان و خبرنگاران همزمان با روز جانباز با حضور در منزل عبدالحسين روئيا كارمند جانباز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان دير از خدمات اين جانباز ديري تجليل به عمل آوردند/

آخرین اخبار استان