همزمان با گرامیداشت هفته دولت روز دوشنبه در آیینی با حضور مدیرکل ارشاد، فرماندار و شماری از مسئولان و هنرمندان پروژه تماشاخانه آفتاب اداره ارشاد دیر به بهره برداری رسید./پروژه تماشاخانه آفتاب با ظرفیت صندلی 100 نفر در مساحت240 مترمربع مبلغ دو میلیارد و 700 میلیون ریال هزینه در برداشته است. ...
8 شهریور 1395

همزمان با گرامیداشت هفته دولت روز دوشنبه در آیینی با حضور مدیرکل ارشاد، فرماندار و شماری از مسئولان و هنرمندان پروژه تماشاخانه آفتاب اداره ارشاد دیر به بهره برداری رسید./پروژه تماشاخانه آفتاب با ظرفیت صندلی 100 نفر در مساحت240 مترمربع مبلغ دو میلیارد و 700 میلیون ریال هزینه در برداشته است.

6 شهریور 1395

فرماندار دیر در نشست با مردم روستای کالو  گفت: جلوگیری از گسترش صید ترال در شهرستان به‌عنوان مطالبه عمومی است و پیگیری‌های زیادی برای جلوگیری از آن صورت گرفته است.

6 شهریور 1395

در حالی که پیش از این مسئولین استان بوشهر در وعده های چند باره، خبر از افتتاح پروژه هایی از جمله بزرگترین پتروشیمی تولید متانول دنیا و بیمارستان دیّر در هفته ی دولت داده بودند، همزمان با این ایام و فرارسیدن وعده ها استاندار بوشهر به دیّر آمد و بجای شرکت در مراسم افتتاحیه پروژه ها در نشستی که هیچ دستاوردی بهمراه نداشته تحت عنوان نشست با جوانان شرکت نمود و تقریباً دیگر هیچ.

5 شهریور 1395

همزمان با روز جهانی مساجد همایش مشترک ائمه جماعات و هیأت امنا مساجد و فرماندهان پایگاه های مقاومت در مسجد شهدای گمنام دیر برگزار شد.

5 شهریور 1395

مراسم تجلیل از کارمندان نمونه ادارات شهرستان دیر به مناسبت هفته دولت و روز کارمند با حضور فرماندار دیر، مسئولین و کارمندان ادارات شهرستان در سالن دانشگاه پیام نور دیر برگزار شد.

5 شهریور 1395

وزیر نفت ابراز امیدواری کرد که مجتمع پتروشیمی کاوه، همزمان با ایام دهه فجر امسال به بهره برداری برسد./بیش از ٦٠٠ میلیون دلار در این پتروشیمی در دوران تحریم و از سوی بخش خصوصی واقعی سرمایه گذاری شده است.

28 مرداد 1395

تفاهم‌نامه طراحی، تجهیز و ساخت مرکز درمانی تامین اجتماعی شهرستان دیّر به امضای ربیعی وزیر کار، نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و سالاری استاندار بوشهر رسید.

26 مرداد 1395

پنجمین دوره مسابقات ووشو سبک هوپ گار سیولوم پای قهرمانی استان انتخابی کشوری در دو بخش ساندا و تالو با حضور 120 ورزشکار به مناسبت دهه کرامت در شهرستان دیّر برگزار شد./تيم دير در اين مسابقات به مقام قهرماني رسيد.

25 مرداد 1395

امروز کسانی امام را زیر سوال می برند و مرحوم حاج سید احمد فرزند بزرگوار امام را متهم به تصمیم گیری بجای امام می کنند که این اظهارات احمقانه و ابلهانه است و خوراک خوبی برای رسانه های بیگانه فراهم می کند که بخواهند چهره امام را مخدوش کنند در حالی که هیچ کس نخواهد توانست چهره امام را خدشه دار کند.

23 مرداد 1395

بنا به برخي اخبار واصله بزودي در دو دستگاه اجرايي شهرستان دير تغييرات مديريتي ايجاد خواهد شد/از ديگر سو خبر مي رسد كه اقدامات مربوط به انتقال بخشدار مركزي دير از آموزش و پرورش به وزارت كشور هنوز نهايي نشده است/ رايزني هاي براي انتصاب معاونين سياسي و عمراني شهرستان دير تاكنون راه به جايي نبرده است.

آخرین اخبار استان