امام جمعه بندردیّر با انتقاد از معرفی و تحمیل افراد توسط باندها و گروها به مسئولین جهت انتصاب آنها در مسئولیت ها گفت: معرفی و تحمیل نیروهای صفرکیلومتر در پست های مهم سبب می شود فضا برای فساد مالی و اداری مهیا شود/ مسئولین بجای فرافکنی در خصوص پرداخت های نجومی با متخلفان برخورد کنند. ...
دیروز, 18:38

رئیس شورای اسلامی بندردیّر با اشاره به اینکه برای دریاف حق آلایندگی از متانول کاوه تنها مانده ایم و دستمان از همه جا کوتاه ست گفت: متاسفانه با توجه به اینکه مشکلات زیادی از سوی این شرکت شیمایی برای بندردیّر بوجود آمده و جوانان زیادی در جاده ساحلی بخاطر ترافیک ماشین های سنگین متانلو کاوه جان خود را از دست داده اند اما باز هم مسئولین این شرکت حاضر نیستند حق آلایندگی و عوارض خود را بپردازند.

دیروز, 18:26

سکینه الماسی نماینده مردم جنوب استان در مجلس شورای اسلامی در جمع روسای هیئت های ورزشی و ورزشکاران شهرستان دیّر با بیان گوشه ای از تلاش های خود در نخستین روزهای شروع بکار مجلس جدید گفت: برای حل مشکلات مردم دیّر تاکنون 117 بار در وزارت نفت به شور و جلسه نشسته ام./متاسفانه اختلاف ها و دودستگی در شهرستان دیّر بیداد می کند.

دیروز, 18:14

امام جمعه بندردیّر با انتقاد از معرفی و تحمیل افراد توسط باندها و گروها به مسئولین جهت انتصاب آنها در مسئولیت ها گفت: معرفی و تحمیل نیروهای صفرکیلومتر در پست های مهم سبب می شود فضا برای فساد مالی و اداری مهیا شود/ مسئولین بجای فرافکنی در خصوص پرداخت های نجومی با متخلفان برخورد کنند.

1 تیر 1395

در نخستین روزهای بستری شدن پدرم _که همه چیز من است _تمام توانم را به پاهایم منتقل کرده ام تا طول و عرض خیابان های شیراز را برای یافتن دوا و درمان و پاسخ آزمایش ها و ... به شتاب طی کنم که صدایی مهربان و سیمایی دیر آشنا مرا به درنگ وا می دارد... صدایی که بیش از سه دهه پیش از این در کلاس درس آمار در دبیرستان ماندگار سعادت مرا مهمان آوای نرم و لحن دلنوازش کرده است...

1 تیر 1395

انتخابات هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس زمینه ساز تنش میان دو نماینده هم استانی عضو آن شد تا اختلافی که گویا پیش از این سر باز کرده بود، راه به رسانه ها یابد. با این حال نماینده بوشهر در بیانیه ای که رنگ و بوی افشاگری علیه همکارش دارد، به شایعات علیه خودش پاسخ داده و نماینده جنوب استان هم در مصاحبه ای، روشنگری را به آینده و مردم سپرده است.

30 خرداد 1395

فظ منابع با حکم استاندار بوشهر بخشداران مرکزی دیّر و بخش آبدان منصوب شدند/فرماندار دیّر: برای آبدان جوانی از همان شهر و جوانی دیگر از بردخون برای حضور در بخشداری مرکزی شهرستان دیّر انتخاب و به استانداری معرفی شدند/ برای اولین بار یکی از فرزندان همین شهرستان را برای اداره برق این شهرستان انتخاب کرده ایم/برای گزینه معاون فرمانداری نگاهمان فقط به گزینه ی بومی شهرستان است.

30 خرداد 1395

شب پانزدهم ماه رمضان برای بچه های جنوب استان بوشهر از جمله بندر دير با یک خاطره همراه است و در این شب  مراسم گرگشو برگزار می کنند./خانواده از چند شب قبل برای بچه ها کیسه هایی آماده می کنند که به کیسه گرگیشویی معروف هستند. این کیسه ها غالبا پارچه ای هستند و به نیم متر هم نمی رسند، اما بعضی خانواده هم با زرنگی یا تنبلی شان گونی یا کیسه پلاستیکی دست بچه هایشان می دهند!

27 خرداد 1395

فرماندار دير گفت:اقدامات دولت در این مدت در بخشهای اقتصاد ، فرهنگ ،بهداشت و درمان و سیاست خارجی بسیار چشمگیر بوده است که میتوان گفت در آن شرایط سخت خوشبختانه دولت تدبیر و امید با درایت و هوشمندی و با مشورت با متخصصان و صاحب نظران در امور مختلف و با هدایت و راهنمایی مقام معظم رهبری گام های بلندی در مسیر توسعه و پیشرفت برداشت .  

27 خرداد 1395

دكتر حسن دانايي فرد دانشمند و محقق ديري در آخرين رتبه بندي برترين محققان توليد علم و پرتوليدترين محققان حوزه علوم انساني توانست در بين ده محقق برتر كشور قرار بگيرد/پيش از اين نيز دكتر دانايي فرد به عنوان يكي از محققان برتر جهان اسلام معرفي شده بود/دانايي فرد اصالتاَ از اهالي بخش بردخون شهرستان دير مي باشد كه هم اكنون به عنوان عضو هيئت علمي در دانشگاه تربيت مدرس مشغول فعاليت مي باشد.

27 خرداد 1395

در حالي تيم واليبال پيكان بندردير در مسابقات واليبال بزرگسالان استان توانسته به مقام اول اين مسابقات دست يابد كه حتي سايت هيئت واليبال استان بوشهر نيز از درج اين خبر خودداري كرده است/تيم پيكان بندردير در تاريخ واليبال شهرستان دير اولين تيمي است كه جواز حضور در مسابقات زيرگروه كشوري را بدست مي آورد.

آخرین اخبار استان