|
|
|
تیتر یک
جوان ديري ،‌معاون اداره كل ورزش و جوانان استان بوشهر شد جوان ديري ،‌معاون اداره كل ورزش و جوانان استان بوشهر شد

حسين دهجان ،جوان ديري به عنوان معاون امورجوانان اداره كل ورزش و جوان استان بوشهر منصوب شد/ دهجان پيش از اين در شهرستان دير با حضور در شوراي اسلامي شهرستان همزمان در مدارس ودانشگاههاي جنوب استان مشغول تدريس بود.

تصویر هفته
جوان ديري ،‌معاون اداره كل ورزش و جوانان استان بوشهر شد جوان ديري ،‌معاون اداره كل ورزش و جوانان استان بوشهر شد جوان ديري ،‌معاون اداره كل ورزش و جوانان استان بوشهر شد

حسين دهجان ،جوان ديري به عنوان معاون امورجوانان اداره كل ورزش و جوان استان بوشهر منصوب شد/ دهجان پيش از اين در شهرستان دير با حضور در شوراي اسلامي شهرستان همزمان در مدارس ودانشگاههاي جنوب استان مشغول تدريس بود.

انتخاب هيئت رئيس شوراي اسلامي شهرستان دير انتخاب هيئت رئيس شوراي اسلامي شهرستان دير انتخاب هيئت رئيس شوراي اسلامي شهرستان دير

محمدحاجیان با کسب هفت رای اخذ شده به عنوان رییس شورای اسلامی شهرستان دیر انتخاب شد.در دور انتخابات هیات رییسه شورای اسلامی شهرستان دیر، محمد حاجیان با آرای هفت نفر اعضای این شورا که در جلسه حاضر بودند، به عنوان رییس شورای شهرستان انتخاب شد.

بیش از ۱۰ برنامه متنوع دردیربرگزار می شود بیش از ۱۰ برنامه متنوع دردیربرگزار می شود بیش از ۱۰ برنامه متنوع دردیربرگزار می شود

مسئول کانون پرورش فکری کودکان دیر گفت: بیش از ۱۰ برنامه متنوع از جمله مسابقه پرواز بادبادکها، ایستگاه نقاشی دردیربرگزار می شود./یکی از مهمترین برنامه های این هفته برگزاری مراسم پرواز بادبادکها می باشد که در این مراسم کودکان با به پرواز درآوردن بادبادکهای دست ساز و یا آماده خود این روز را گرامی می دارند.

بزرگداشت عيد سعيد غديرخم در بندر دير بزرگداشت عيد سعيد غديرخم در بندر دير بزرگداشت عيد سعيد غديرخم در بندر دير

مراسم بزرگداشت عید سعید غدیر خم با حضور مسئولین و مردم دیّر در مصلی جمعه این شهر برگزار شد.امام جمعه دیّر در آیین جشن غدیرگفت:عید غدیر برترین عید امت و متعلق به همه مسلمانان است.حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه مسئله ولایت تا قیامت ادامه دارد اظهار کرد:پیامبر در خطبه غدیر بعد از اعلام ولایت علی(ع) ، اسامی دیگر ائمه را نیز می برد و این گونه مسئله رهبری را تا قیامت مشخص می کند.

حاجي ديري در بين قربانيان بي كفايتي آل سعود حاجي ديري در بين قربانيان بي كفايتي آل سعود حاجي ديري در بين قربانيان بي كفايتي آل سعود

علی فرخ حاجي ديري كه پيش از اين از وي به عنوان يكي از مفقودين حادثه منا نام برده مي شد با اعلام قائم مقام مديركل حج و زيارت استان بوشهر به عنوان يكي ديگر از قربانيان بي كفايتي ال سعود به خيل عظيم قربانيان حج امسال پيوست.

لغو کنسرت موسیقی در بندردیّر به دلیل حادثه منا لغو کنسرت موسیقی در بندردیّر به دلیل حادثه منا لغو کنسرت موسیقی در بندردیّر به دلیل حادثه منا

 اجرایی موسیقی فولکلوریک به اجرای خواننده صاحب سبک بوشهری استاد سلیمیان وبه سرپرستی استاد ریاضی که قرار بود درشبهای نهم ودهم مهر به مناسبت عیدغدیر درتالارهنرمجتمع فرهنگی وهنربرگزار شود به احترام به مردم داغدارایران لغوشد،انشاءالله درفرصت آتی یعنی بعدازماههای محرم وصفر درخدمت هنردوستان دیارمان شهرستان دیرباشیم

ويژه برنامه روز آتش نشاني در بندر دير ويژه برنامه روز آتش نشاني در بندر دير ويژه برنامه روز آتش نشاني در بندر دير

ويژه برنامه روز ملي ايمني و آتش نشاني با حضور آتش نشانان و مسئولين شهرستان دير برگزار شد./فرماندار دير گفت: این روز با هدف ترویج ایمنی و پیشگیری از حوادث در سطح کشور هم چنین یادآوری حماسه آفرینی ها و از خود گذشتگی های آتش نشانان میهن اسلامی در عرصه دفاع مقدس نامگذاری شده است.

نصب گلدسته های امامزاده ابوالقاسم دیر نصب گلدسته های امامزاده ابوالقاسم دیر نصب گلدسته های امامزاده ابوالقاسم دیر

گلدسته های بقعه امامزاده ابوالقاسم شهر دیر از محل کمک های مردمی ساخت و نصب شد. متولی بقعه امامزاده ابوالقاسم بندردیر گفت: برای ساخت این دو گلدسته 800 میلیون ریال هزینه شده که تمامی آن از محل کمک های مردمی و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دیر تامین شده است.

کلید شهرداری دیّر به جمالی رسید کلید شهرداری دیّر به جمالی رسید کلید شهرداری دیّر به جمالی رسید

به گزارش دیّر نیوز ؛ شب گذشته در جلسه شورای اسلامی شهر دیّر برای انتخاب شهردار ،رحیم جمالی که پیش از این دیّر نیوز پیش بینی کرده بود توانست با کسب 4 رای به عنوان شهردار جدید شهر دیّر انتخاب شود .

آخرین اخبار از کشته شدگان و مجروحان حج آخرین اخبار از کشته شدگان و مجروحان حج آخرین اخبار از کشته شدگان و مجروحان حج

یکی از حجاج هم استانی در فاجعه امروز «منا» جان باخت. در آمار اولیه ای که سازمان حج و زیارت از جانباختگان حادثه امروز منتشر کرده، نام محمد خندان اهل شهرستان جم هم دیده می شود./ در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر فوت فردی به نام مصطفی موسوی از شهرستان دیّر تاکنون از هیچ مرجع و منبعی این خبر تایید نشده است.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 343
دانلود نسخه موبایل آندروید
نظرسنجی
اخبار استان