|
|
|
تیتر یک
بعد از صندوق مهر امام رضا(ع) ، اينبار حوزه نظام وظیفه دیّر به کنگان می رود؟!؟! بعد از صندوق مهر امام رضا(ع) ، اينبار حوزه نظام وظیفه دیّر به کنگان می رود؟!؟!

پس از نقل مکان صندوق مهر امام رضا(ع) بندر دیّر به شهرستان همجوار متاسفانه اینروزها زمزمه انتقال حوزه نظام وظیفه این شهرستان نیز به کنگان به گوش می رسد خبری که در صورت صحت داشتن آن از این بعد سربازان دیّری جهت انجام امورات سربازی و خدمت نظام وظیفه خود باید به شهرستان همجوار عزیمت نمایند.

تصویر هفته
بعد از صندوق مهر امام رضا(ع) ، اينبار حوزه نظام وظیفه دیّر به کنگان می رود؟!؟! بعد از صندوق مهر امام رضا(ع) ، اينبار حوزه نظام وظیفه دیّر به کنگان می رود؟!؟! بعد از صندوق مهر امام رضا(ع) ، اينبار حوزه نظام وظیفه دیّر به کنگان می رود؟!؟!

پس از نقل مکان صندوق مهر امام رضا(ع) بندر دیّر به شهرستان همجوار متاسفانه اینروزها زمزمه انتقال حوزه نظام وظیفه این شهرستان نیز به کنگان به گوش می رسد خبری که در صورت صحت داشتن آن از این بعد سربازان دیّری جهت انجام امورات سربازی و خدمت نظام وظیفه خود باید به شهرستان همجوار عزیمت نمایند.

جشنواره تئا‌تر بسیج استان بوشهر با انتخاب دو اثر به کار خود پایان داد جشنواره تئا‌تر بسیج استان بوشهر با انتخاب دو اثر به کار خود پایان داد جشنواره تئا‌تر بسیج استان بوشهر با انتخاب دو اثر به کار خود پایان داد

جشنواره تئا‌تر بسیج استان بوشهر با انتخاب دو اثر به کار خود پایان داد.دبیر یازدهمین جشنواره تئا‌تر بسیج استان بوشهر گفت: «با پایان یازدهمین جشنواره تئا‌تر بسیج استان بوشهر دو نمایش از شهرهای دیر و خارگ به عنوان نمایندگان استان به جشنواره منطقه‌ای بسیج راه یافتند.نمایش «پاییز نگفته بود» به کارگردانی فضل الله عمرانی از کانون بسیج هنرمندان شهرستان دیر  به عنوان  برگزیده جشنواره در بخش صحنه‌ای انتخاب و به جشنواره منطقه‌ای معرفی شدند.

کاش بجای بنر ، فکر کفشی برای قهرمان ملی دیارمان بودیم کاش بجای بنر ، فکر کفشی برای قهرمان ملی دیارمان بودیم کاش بجای بنر ، فکر کفشی برای قهرمان ملی دیارمان بودیم

علیرضا عباسی قهرمان دیّری که توانست جواز حضور در مسابقات بین المللی دانش آموزی در دوحه قطر را کسب کند اینروزها مشغول تمرین و آماده سازی خود بدون حضور مربی و داشتن امکانات اولیه تمرینی می باشد/عباسی : کاش بجای اینهمه بنر تبریک و عکس یادگاری کفشی مناسب تمرین داشتم تا بتوانم افتخارات بیشتری برای دیار و کشورمان کسب کنم.

آغاز به کار تحصیلی سال جدیدحوزه علمیه مهدی موعود(عج) بندر دیّر آغاز به کار تحصیلی سال جدیدحوزه علمیه مهدی موعود(عج) بندر دیّر آغاز به کار تحصیلی سال جدیدحوزه علمیه مهدی موعود(عج) بندر دیّر

حوزه علمیه مهدی موعود (عج) بندر دیّر سومین سال فعالیت خود را با حضور ۴۳ نفرازجوانان و طلاب مستعد و با نشاط همزمان با حوزه های علمیه سراسر کشور فعالیت خود را آغاز نمود./امام جمعه دیّر در آیین شروع بکار این حوزه علمیه گفت:حوزه های علمیه چشم بیدار فرهنگی جامعه هستند و نقش موثری در حرکت جامعه به سوی رشد، بالندگی و تعالی دارند.

سروده شاعر  دیّری برای سلامتی رهبر فرزانه انقلاب /باید به ایستگاه برسانی قطار را سروده شاعر  دیّری برای سلامتی رهبر فرزانه انقلاب /باید به ایستگاه برسانی قطار را سروده شاعر دیّری برای سلامتی رهبر فرزانه انقلاب /باید به ایستگاه برسانی قطار را

به گزارش دیّر نیوز ؛سیدمرتضی کراماتی شاعر دیّری به انگیزه سللامتی رهبر انقلاب سروده ای را تقدیم ایشان کرده که در ادامه می خوانید:

امداد هوایی ، پروژه ای امدادی یا انتخاباتی؟!؟ امداد هوایی ، پروژه ای امدادی یا انتخاباتی؟!؟ امداد هوایی ، پروژه ای امدادی یا انتخاباتی؟!؟

بحث واگذاری زمین مورد نیاز مطرح گردید و پس از مدت ها ،زمین مربوطه به پادگان آموزشی انصار المهدی سپاه دیر به هلال احمر واگذار شد و این می توانست نوید آینده ای روشن برای ساکنان و شهروندان شهرستان دیر باشد ،اما با گذشت بیش از سه سال از این جریان ،تاکنون هیچ اقدام موثری در این زمینه از مسئولین شهرستانی و استانی مشاهده نشده است جز اینکه این پروژه به وعده های انتخاباتی برخی تبدیل گردیده است .

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس :چهارمیلیاردو 500 میلیون ریال به آموزش پرورش عسلویه اختصاص یافت مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس :چهارمیلیاردو 500 میلیون ریال به آموزش پرورش عسلویه اختصاص یافت مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس :چهارمیلیاردو 500 میلیون ریال به آموزش پرورش عسلویه اختصاص یافت

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از اختصاص چهار میلیاردو 500 میلیون ریال اعتبار به آموزش و پرورش شهرستان عسلویه در قالب طرح روستا مرکزی خبر داد./وی یادآورشد: آموزش و پرورش از ارکان مهم کشور برای تربیت نسل آینده جهت ساختن ایرانی آباد و پیشرفته است و همه باید به این نهاد مهم و اساسی کمک کنند.

جلسه هم انديشي آموزش و پرورش با شهرداري و شوراي اسلامي شهر دير جلسه هم انديشي آموزش و پرورش با شهرداري و شوراي اسلامي شهر دير جلسه هم انديشي آموزش و پرورش با شهرداري و شوراي اسلامي شهر دير

جلسه هم اندیشی آموزش و پرورش و شورای شهر درخصوص پروژه مهر پیرامون تفاهم نامه بین آموزش و پرورش و شورای شهر و پروژه مهر برگزار شد.

همایش برای فردا در بردخون برگزار شد همایش برای فردا در بردخون برگزار شد همایش برای فردا در بردخون برگزار شد

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون در همایش برای فردا گفت: شخصیت های بزرگ و یرجسته ای از بردخون برخاسته اند که مایه افتخار کشور و حتی جهان اسلام هستند و عده ای از آنان امروز کرسی تدریس دانشگاه های مهم کشور را در اختیار دارند که اگر دانش آموزان امروز نیز تلاش کنند توانایی فتح قله های رفیع و سخت را دارند.

امام جمعه دیر: عشق مردم و رهبری الهی است امام جمعه دیر: عشق مردم و رهبری الهی است امام جمعه دیر: عشق مردم و رهبری الهی است

امام جمعه دیرگفت: عشق مردم و رهبری، الهی است و همه باید به خود آییم وقدردان نعمت ولایت در میان خود باشیم./حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه نماز جمعه این هفته دیر افزود: مردم ولایت مدار این شهرستان نیز از اینکه رهبر معظم انقلاب در سلامت کامل هستند خدا را شاکرند .


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 290
دانلود نسخه موبایل آندروید
نظرسنجی
اخبار استان