گمرک قدیمی بندر دیّر یکی از آثار تاریخی مهم شهر ماست که از نظر معماری، در نوع خود منحصر به فرد و نشان از رونق صیادی و تجارت در این بندر می باشد که متأسفانه بر اثر بارش های اخیر، سقف آن فرو ریخته است. ...
30 بهمن 1395

گمرک قدیمی بندر دیّر یکی از آثار تاریخی مهم شهر ماست که از نظر معماری، در نوع خود منحصر به فرد و نشان از رونق صیادی و تجارت در این بندر می باشد که متأسفانه بر اثر بارش های اخیر، سقف آن فرو ریخته است.

26 بهمن 1395

جلیل شعرانی داور دیّری لیگ برتر فوتبال ایران که بیشترین سابقه حضور و قضاوت در لیگ برتر را در بین داوران استان بوشهر در کارنامه ی خود دارد در هفته ی بیست و دوم لیگ برتر فوتبال نبرد دو تیم ته جدولی صنعت نفت آبادان و پدیده مشهد را پرچم خواهد زد/سیدمهدی سیدعلی،حسن یوسفی،جلیل شعرانی،علیرضا حیدرپناه، به نظارت مسعود مرادی کار قضاوت این نبرد فوتبالی را عهده دار خواهند بود.

26 بهمن 1395

فرمانداردیر استان بوشهر گفت: 40 خانواده در حاشیه رودخانه مند در بخش بردخون این شهرستان برای پیشگیری از حادثه سیل تخلیه شد./در حال حاضر هیچ روستایی در این شهرستان نیاز به تخلیه سکنه ندارد و همه امکانات لازم برای مواقع ضروری پیش بینی شده است.

26 بهمن 1395

آب باران هایی که از دامنه ی تپه ها و کوه ها جمع آوری می شود، می تواند منبع آب جدیدی با هزینه ی کم و کیفیت خوب برای این منطقه باشد. یقینا هزینه های مدیریت مصرف آب به مراتب کمتر از هزینه های انتقال آب خواهد بود، بنابراین باید در حفظ منابع آبی که سهم آیندگان نیز می باشد کوشا باشیم و با اتخاذ روش های اصولی به احیاء منابع آبی کمک کنیم.

23 بهمن 1395

مرگ خاموش و بی صدای صدف ها و تغییر رنگ آبهای ساحلی در نزدیکي کارخانه متانول کاوه بندر دیر/ حیف از این ساحل زیبا که نسل آینده تنها آلودگی اش خواهند دید .

23 بهمن 1395

با راه اندازي متانول كاوه در آینده ای نزدیک شاهد اثرات زیانبار آلودگی ناشی از سوخت گازها و مواد شیمیایی و تاثیر آن بر محیط زیست و انواع جانوران دریایی از جمله ماهی و میگو باشیم که تاثیر این تهدیدات زیست محیطی با ورود پسماندهای شیمیایی به آب دریا و قرار دادن مردم این منطقه در معرض انواع بیماری ها، شکل دیگری به خود خواهد گرفت.

23 بهمن 1395

آیین با شکوه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه همزمان با سراسر کشور صبح امروز با حضور  حد اکثری و گسترده اقشار مختلف مردم در بندر دیر برگزار شد.

13 بهمن 1395

محوطه سازي، انبار و درب خروج بندر تجاري دير با حضور استاندار بوشهر، فرماندار و امام جمعه دير و مسئولين و مردم صبح امروز ( چهارشنبه 13 بهمن ماه) افتتاح شد/ در سفر يك روزه استاندار بوشهر به شهرستان دير طرح گازرساني به صنايع ، بوستان اميد شهربردخون و برخي ديگر از پروژه هاي شهري و روستايي به افتتاح رسيد/پيش از اين قرار بود متانول كاوه و بيمارستان دير در دهه ي فجر امسال به بهره برداري برسد.

12 بهمن 1395

همزمان با سراسر کشور مراسم محوری زنگ انقلاب صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان در دبیرستان دخترانه حدیث دیّر برگزار شد.

12 بهمن 1395

فرماندار دیر استان بوشهر گفت: در دهه مبارک فجر امسال 36 پروژه با اعتبار 580 میلیارد ریال در زمینه عمران شهری و روستایی در این شهرستان افتتاح و اجرایی می شود.

آخرین اخبار استان