اينروزها خبر مي رسد كه برخي از ارگان هاي زيست محيطي در خصوص ادامه ساحل سازي بندردير ، به دليل آنچه آنرا تهديد محيط زيست مي نامند مخالفت كرده اند اتفاقي نادر كه جاي هزاران سئوال براي شهروندان ديري بوجود آورده است كه آيا غول هاي متانولي كه هزاران خطر و تهديد براي دريا و ساحل و در ...
19 مهر 1395

اينروزها خبر مي رسد كه برخي از ارگان هاي زيست محيطي در خصوص ادامه ساحل سازي بندردير ، به دليل آنچه آنرا تهديد محيط زيست مي نامند مخالفت كرده اند اتفاقي نادر كه جاي هزاران سئوال براي شهروندان ديري بوجود آورده است كه آيا غول هاي متانولي كه هزاران خطر و تهديد براي دريا و ساحل و در همجواري شهرها و روستا خطرناك نيست و چندمتر ساحلي سازي و خروج شهر از وضعيت فعلي خطرناك است؟!؟!؟

19 مهر 1395

سرهنگ عبدالله میرزایی مدیر اجرایی این تجمع با اعلام این خبر گفت: این مراسم عزاداری عصر فردا 20 آبان ماه مصالدف با نهم محرم در میدان غدیر شهر دیر برگزار می شود./مردم شهرستان دیر همیشه به اهل بیت (ع) توجه خاصی نشان داده‌اند و مودت خاصی را نسبت به اسلام و اهل بیت(ع) و امام معصوم(ع) دارند.

19 مهر 1395

حسن ابراهيمي از مديران توانمند ديري كه پيش از اين به عنوان فرماندار بوشهر مشغول فعاليت بود و چندي قبل از اين مسئوليت كناره گيري كرده بود بنا به آنچه خود علاقه و خدمت به مردم ،نگاه تكليف مدارانه ،كمك به دولت و پاسخ به درخواست استاندار ناميده بود با حكم استاندار بوشهر به عنوان مشاور و مديركل حوزه استاندار منصوب شده است.

1 مهر 1395

شهردار بندر دير كه اينروزها مجموعه تحت مديريت او با جديت بالا مشغول آسفالت كوچه ها و خيابان هاي اصلي شهر است از ساماندهي خيابان ها ، معابر و ميادين بندر دير به عنوان مهمترين اولويت كاري خود نام مي برد./جمالي گفت:توسعه، عمران و آبادانی در گرو مشارکت فعال مردم در برنامه های مدیریت شهری است.

1 مهر 1395

همزمان با نخستين روز از آغاز سال جديد تحصيلي دانش آموزان، 1050 دانش آموزي كلاس اولي جشن آغاز فصل جديد زندگي خود را در مدارس شهرستان دير برگزار كردند/جشن شكوفه هاي مدارس شهرستان دير با حضور مسئولين شهرستان دير در شهرها و روستاهاي اين شهرستان برگزار شد.

 

1 مهر 1395

در نخستين روز از هفته ي دفاع مقدس رژه نيروهاي مسلح شهرستان دير با حضور مقامات كشوري و لشكري مستقر در اين شهرستان در ساحل خليج فارس برگزار شد/ در اين رژه نيروهاي نظامي و انتظامي و مردمي شهرستان دير حضور داشتند.

21 شهریور 1395

یادواره ۱۳ شهید شهر دوراهک و اربعین شهدای گمنام دوراهک که با حضور خانواده‌های معظم شهدا و مسئولان در جوار شهدای گمنام این شهر برگزار شد.

21 شهریور 1395

رئیس هیئت ووشو شهرستان دیر گفت: تیم ووشو بانوان در مسابقات کشور موفق شد عنوان قهرمانی این رقابت را از آن خود کرد.

15 شهریور 1395

در آیینی با حضور جمشیدی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی  واجتماعی استانداری بوشهر معاونان سیاسی ، امنیتی  واجتماعی و عمرانی فرمانداری دیّر تودیع و معارفه شدند./نامدار درویشی و علی یزدان شناس به ترتیب به عنوان معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی و معاونت عمرانی فرمانداری دیر انتخاب شدند و از پاکنژاد و منصوری دو معاون سابق فرمانداری دیر تقدیر شد.

12 شهریور 1395

براثر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در محور ساحلی دیر - بردخون یک تن کشته و سه نفر مجروح شدند./ین حادثه ساعت 8 صبح روز جمعه در محل روستای 'نرکو' فاصله 34 کیلومتری شهر دیر رخ داد که بر اثر آن یک زن 37 ساله باردار، جان خود را از دست داد.

آخرین اخبار استان