امروز : پنج شنبه, 05 اردیبهشت 1398
در ماجرای لنج یاقوت با 8 سرنشین که اواسط آذرماه در مطاف غرق شد، اتاق کنترل اداره بندر بوشهر در واکنش به درخواست کمک دریانوردان اعلام می‌کند موقعیت این حادثه در محدوده‌ عملیات اداره بندر دیر می‌باشد، آن‌هم درحالی‌که بر اساس بعضی شنیده‌ها بی‌سیم اتاق کنترل ...
22 مرداد 1396

يكي از اعضاي شوراي دور پنجم شهر ديّر در خصوص انتخاب شهردار ديّر مي گويد: هنوز جلسات و جمع بندي ًهاي لازم در اين خصوص صورت نگرفته است و قطعا در روزهاي آتي اعضا شورا گزينه ًهاي خود را جهت شور در شورا معرفي خواهند كرد./گزينه هاي احتمالي شهرداري دير در ادامه خبر بخوانيد...

18 مرداد 1396

رييس آموزش و پرورش ديّر در نشست با اصحاب رسانه شهرستان دیر گفت:رفع دغدغه ًهاي خانواده ًها ، توسعه زيرساخت ًها و ارتقا كيفيت آموزش از مهمترين دغدغه ًهاي ما در آموزش و پرورش ديّر است

9 مرداد 1396

دکتر علیرضا رئیسی خاطر نشان کرد: تا پایان مهرماه و قبل از استقرار کامل نیروی انسانی و کادر درمانی در بیمارستان دیّر، مرکز جامع سلامت حضرت مهدی(عج) به شکل شبانه روزی به خدمات خود ادامه می‌دهد و پس از آن تا پایان آبان ماه تا ساعت 24 پذیرای مراجعین به مرکز خواهد بود.

9 مرداد 1396

فرماندار دير گفت: کمبود نیروی انسانی در دادگستری شهرستان دیّر و عدم افتتاح دادگاه بخش بردخون علی رغم مصوب شدن آن در گذشته از مشکلاتی است که امیدواریم حل شود.

9 مرداد 1396

نماینده مردم دیر،کنگان،جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به مدیرعامل پتروشیمی کاوه دیر از این پتروشیمی بابت اقدامات اخیر این شرکت مبنی بر تخلیه فاضلاب و پسماندهای این پتروشیمی در آب های خلیج فارس توضیح خواست .

5 مرداد 1396

طرحی که علیرغم هشدارهای فعالان محیط زیست با لابی های قدرتمند مالکین این شرکت و حمایت های استانداری و با توجیه اشتغالزایی برای جوانان بومی شهر دیر و روستای الی و شهر بردستان و دیگر جوانان شهرستان دیر وتعهد انجام خدمات زیربنایی در شهر دیر عملیات اجرایی خود را آغاز نمود ولی در کمال تاسف نه تنها به تعهدات خود در زمینه انجام خدمات زیربنایی و اشتغال پایدار جوانان بومی عمل نکرد بلکه هر روز شاهد صدمات جبران ناپذیر در محیط زیست و آبزیان منطقه هستیم

1 مرداد 1396

بخشدار سابق دير در خاطرات خود از احتمال اينكه پالايشگاه هاي نفت و گازي مي توانست بجاي عسلويه در دير باشد سخن مي گويد./ در پی یافتن ساحلی با زمین‌ مقاوم هستیم برای ساختن پالایشگاه گاز طبیعی و احداث تاسیسات بندری. نقشه‌ی همراهش روی میز پهن کرد. نقاطی را نشان داد. با گرفتن اطلاعاتی از شیخ‌احمد یک‌ساعتی بهمراه آمریکائیان بر فراز منطقه پرواز کردیم. منطقهِ‌ی ‌عسلویه را پسندید.

1 مرداد 1396

شهردار بندردیّر گفت: میدان میوه و تره‌بار فعلی دیّر در شأن مردم این شهر نیست و به زودی در شهریور ماه امسال شاهد افتتاح و بهره‌برداری از میدان جدید میوه و تره‌بار خواهیم بود.

1 مرداد 1396

شيخ طالب عاشوري عضو دوره چهارم شوراي اسلامي شهر دير با اعتراض به مطرح شدن مبحث انتقال اداره راه‏ ‏، مسكن و شهرسازي شهرستان دير به شهرستان مجاور مي گويد: راه ، مسكن و شهرسازي مناسب نداريم مي توانيم اداره اش را كه داشته باشيم.

28 تیر 1396

از تمام عوارض پرداختي از ناحيه درآمدهاي مالياتي استان بوشهر فقط 2/5 از كل پرداختي ها به استان بوشهر به شهرستان دير اختصاص يافته است/طبق گفته مديركل امورمالياتي استان از 358 ميليارد توماني كه به شهرداريها و دهياري هاي استان بوشهر پرداخت شده است سهم شهرداري ها و دهياري هاي شهرستان دير از اين مبلغ فقط 9 ميليارد تومان بوده است.!!! 

آخرین اخبار استان