تعداد بازدید : 0 نفر   تاریخ انتشار : 16 آذر 1393   نسخه چاپی   ارسال به دوستان   بازنشر

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر و مبدعطرح 77 در حاشیه اجرای این طرح در مدارس 3 روستای تنگستان اظهار کرد: در ادامه کتابخانه‎دار کردن 77 مدرسه در مدارس زیر 10 نفر استان بوشهر، امروز راهی شهرستان تنگستان شدیم و در 3 روستای تنگستان این طرح آغاز شد.

عبدالمحمد شعرانی افزود: با هماهنگی صورت گرفته با آموزش و پرورش تنگستان، طرح 77 در روستاهای قنبری، آبگرم و بنیون تنگستان آغاز شده و امیدواریم فرصت مناسبی برای مطالعه دانشآموزان فراهم شود.

وی گفت: هدف ما از این اقدام این است تا امکاناتی برای کتابخوانی دانشآموزان مناطق محروم فراهم کنیم و با ایجاد کتابخانه و تهیه کتاب گامی هر چند کوچک برای توسعه فرهنگ کتابخوانی برداریم.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر خاطرنشان کرد: خیرین نیز میتوانند در این طرح ما را یاری کنند و برای این کار هم میتوانند کتاب هدیه بدهند هم وجد نقد، علاقهمندان نیز میتوانند کتابهای اهدایی خود را به اداره کل آموزش و پرورش بوشهر ارسال کنند.

لازم به ذکر است در مراسم اجرای طرح 77 در تنگستان علاوه بر شعرانی مشاوره مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر، معاون و رئیس آموزش و پرورش تنگستان نیز حضور داشتند.

آخرین اخبار استان
{linklogo}